Moda damska

Jakie błędy popełniasz przy wyborze swojej garderoby?

Błędy podczas wyboru garderoby

W końcu nadszedł ten czas, aby wybrać się na zakupy i uzupełnić swoją garderobę o nowe ubrania? Wobec tego koniecznie powinnaś się dowiedzieć, w jaki sposób najlepiej dobierać sobie ubrania i na co zwracać uwagę, aby trafić w swój styl.

Można powiedzieć, że ubrania, które na co dzień nosimy, to coś na wzór naszej drugiej skóry i dlatego tez należy o nie zadbać najlepiej jak się da i nie kupować niczego pod wpływem emocji. Prawda jest taka, że nie każde z ubrań będą na Tobie wyglądały dobrze.

Nigdy nie kupuj ubrań których wcześniej nie przymierzyłaś. To często błąd, a potem w Twojej szafie ląduje kolejna spódnica czy bluzka, która jest o rozmiar za duża i raczej nie założysz jej nigdy, chyba, że Ci się przytyje.

Nie przesadzaj z kolorami

Nie przesadzaj z mieszaniem różnych stylów i ubrań, bowiem to Ci może tylko zaszkodzić. Warto mieć podstawowe pojęcie o łączeniu ze sobą ubrań, bowiem jeśli nie przemyślisz niektórych kompozycji, to może okazać się, że wyglądasz po prostu komicznie.

Warto interesować się modą, jednakże pamiętaj, aby za nią na siłę nie gonić, ponieważ nigdy nie nadążysz. Owszem, trendy, które następują mogą być dla Ciebie pewnego rodzaju drogowskazem w którym kierunku się udać, w kwestii doboru ubrania. Z czasem bowiem okazuje się, że spora grupa osób jedynie ubiera się tak jak mówią pisma, a nie w taki sposób jak im jest wygodniej i to właśnie im powinno się podobać. Na pewno nie powinno się bać eksperymentowania z garderobą, ponieważ wtedy masz pewność co do swojego własnego image.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *