Moda dziecięca

Bluzy sportowe dla dzieci

Chłopiec z bluzą sportową

Bluzy dla dzieci stanowią doskonały i oryginalny element garderoby, na którym śmiało zbudować można dowolną stylizację, zarówno bardziej wyszukaną i elegancką, jak i tą klasyczną – sportową. Liczne dostępne na rynku fasony, wzory i kolory pozwalają w dowolny sposób kreować wizerunek Twojego malucha.

Klasyczne fasony bluz dla dzieci

W kolorze szarym tzw. „melanżowym” bądź w odcieniach pasteli, ze ściągaczami u dołu i przy rękawach, w klasycznym sportowym kroju – to podstawowy model dostępny w wielu różnych wersjach kolorystycznych. Idealnie spisze się w zestawieniu zarówno z klasycznymi jeansami, legginsami bądź spodniami dresowymi.

Bluzy dla dzieci zaopatrzone w dodatkowy kaptur i dużą kieszeń na środku to tzw. „kangurki”. Mogą one różnić się grubością tkaniny, w większości wykonane są z bawełny bądź grubszego polarowego materiału, dzięki temu dobrze spisują się w chłodniejsze dni. Dodatkowo pokaźna kieszeń jest niezwykle przydatnym elementem stroju.

Wśród bluz dla dzieci występują także tzw. „bejsbolówki” pozbawione kaptura, rozpinane, z białymi rękawami i odcinającą się w innym kolorze częścią centralną, upowszechnione w latach 70-tych i 80-tych przez amerykańskie kluby sportowe.

Zalety noszenia bluz dziecięcych

Przede wszystkie ubrania te są bardzo wygodne, dobrze leżą i w większości wykonane są z dobrej klasy ciepłych materiałów. Pozwalają na tworzenie stylizacji zarówno w klimacie sportowym, jak i bardziej wyszukanym i eleganckim. Ogrom dostępnych na rynku modeli sprawia, że każdy znajdzie coś dla swojego malucha.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *